تبریز پی

صرافی cryptopia

صرافی معتبر کریپتوپیا cryptopia

صرافی معتبر کریپتوپیا cryptopia

یکی از صرافی ها معتبر در حوزه ارز های دیجتال است . خودم در این سایت حساب دارم و هر روز ترید میکنم.

از نظر نرم افزاری تقریبا کار باهاش راحت است و خیلی گنگ نیست . تنها نکته گنکی داره موقع انتقال (ویدراو ) ارز ها است که کسانیکه بار اول در این سایت ثبت نام میکنن به مشکل میخورن.

کریپتوپیا برای جلوگیری از انتقال های غیر مجاز امده یه گزینه تعریف کرده که شما برای هر ادرس ویدراو باید یه ادرس بوک ذخیره کنید و موقع انتقال از داخل ادرس بوک ادرس  کیف پول مقصد را میدید این بر خلاف سایر صرافی ها است که شما در همان صفحه ادرس را کپی پیست میکنید.

از لحاظ امنیتب خواسته که یه زره محکم کاری کنه

ایت صرافی نیاز به تایید هویت داره ولی محدود برداشت تا 2500 دلار روزانه داره یعنی شما به معادل 2500 دلار میتوانید سکه خارج کنید. و برای مبالغ بالاتر حتما باید تایید هویت بشید

ولی خیلی از دوستان عملا برای ترید نیازی به انتقال وجه یا سکه ندارند و دوست دارند در سایت خرید و فروش کنند که به نظر من 2500 دلار مشکلی پیش نمیاره. ولی خوب برای کسانیکه دائما در حال انتقال سکه و فروش سکه با اشخاص ثالث هستند حتما این مورد درسر ساز خواهد شد.

تقریبا سکه های معروف و چند تا سکه قیمت پایین خوب مثل الکترونیوم داره . من دارم الکرتونیوم ماین میکنم و برای تبدیل الکترونیوم به سایر سکه ها اول به صرافی کرپتوپی انتقال میدم بعد یا نگه میدارم و یا تبدیل میکنم به سکه های دیگه و هر وقت لازم شد مقداری هم به کیف پولم و یا سایر صرافی ها انتقال میدم

بعد از ثبت نام سعی کنید مقدار کمی انتقال بدید به این سایت و بعد از این از کارکردش مطمن شدید  و دیدی مشکلی براتن پیش نیومد میتوانید بالغ زیادی سکه وارد سایت کنید.

برای ثبت نام در این صرافی روی دکمه پایین کلیک کنید


 

آپدیت – 1396/10/30

محدودیت روزانه از 2500 دلار به 5000 دلار افزایش یافت . این محدودیت برای حسابهای وریفای نشده است.

برای حسابهای وریفای شده این محدودیت 50000 دلار در هر شبانه روز است .

شدیدا توصیه میشود با پاس ایرانی وریفیای نکنید.


آپدیت – 1396/11/09

صرافی کریپتوپیا به علت استفاده از انتی دیداس کشور امریکا ، ای پی ایرانی ها دیگه روش کار نمیکنه.

یعنی با ای پی ایران نمیتونید واردش بشید.

پس حتما از قند شکن استفاده کنید . برای تهیه قند با ما تماس بگیرید . فقط مخصوص همین کار

کسانیکه قبلا موجودی داشتند توش فعلا برای احتیاط خارج کنید. و چند روز صبر کنید اگر مشکل خاصی پیش نیومد میتونید دباره انتقال بدید

و دوستانی که تازه میخواهند وارد این صرافی بشند حتما موقع ثبت نام و یا ورود خروج حتما با قند شکن برید و فعلا تا مشخص شدن وضعیت کاملش ، ارزی وارد صرافی نکنید. اطلاعات بعدی در رابطه با مشکل ایرانی ها در همین پست به روز خواهد شد.


 

آپدیت – 1396/11/10

مشکل سایت با ای پی ایران حل شد و میتونید طبق روال گذشته در این سایت خرید و فروش انجام بدهید.

2 دیدگاه دربارهٔ «صرافی معتبر کریپتوپیا cryptopia»

دیدگاه‌ خود را بنویسید