تبریز پی

yobit صرافی یوبیت

صرافی معتبر یوبیت yobit

صرافی معتبر یوبیت yobit

دومین صرافی که میخواهم بهتون معرفی کنم صرافی معتبر یوبیت هست . این صرافی متعلق به کشور روسیه است .

از لحاظ ظاهر ، زیاد خوب و کاربر پسند نیست . ولی بعد از مدتی کارکرد باهاش میتونید یاد بگیرید .

از لحاظ امنیتی تا اینجا خوب بوده و تایید های دو مرحله ای نیز در صرافی یوبیت فعال میباشد . از جمله این تایید ها میتوان به تایید دو مرحله ای گوگل  را دارد.

دومین تاییید نیز تایید ایمیلی است ، بدین صورت که شما برای خروج و یا انتقال ارز پنلتون بعد از دادن ادرس کیف پول و مقدار ارز مورد نظر یک ایمیل حاوی لینک تایید برای شما ایمیل میشود و شما تا این ایمیل تایید را کلیک نکنید ارسالی انجام نمپذیرد.

یکی از مزایای دیگر صرافی یوبیت قبول پرفکت مانی است ، یعنی شما در صورت داشتن حساب یا ارز پرفکت مانی به راحتی میتوانید حساب خود را شارژ کنید و با دلار خرید ارزها را انجام دهید.

ویدراو و دپوزیت در این سایت سریع و خوب است و تا حالا گزارشاتی مبنی برا عدم تایید یا کانفرم نشدن تراکنش ها نشده است.

یوبیت دو تا نقطه منفی دارد.

 1. – قیمت ها در این صرافی نسبت به سایر صرافی ها  و مقدار جهانی بالاتر است.
 2. سیستم پونزی بشدت در این صرافی رایج است و باید مراقب باشید.

صرافی یوبیت دو تا ادرس دارد یکی با .io   و یکی هم با .net  هر دو یکی هستند و هیچ فرقی نمیکند

برای ثبت نام و خرید و فروش در این سایت از لینک زیر استفاده کنید.

18 دیدگاه دربارهٔ «صرافی معتبر یوبیت yobit»

 1. In these days of austerity plus relative stress and anxiety about taking on debt, many individuals balk against the idea of using a credit card to make acquisition of merchandise as well as pay for a vacation, preferring, instead to rely on this tried in addition to trusted procedure for making payment – cash. However, if you have the cash there to make the purchase entirely, then, paradoxically, that’s the best time to use the credit cards for several reasons.

  1. والله چی بگم
   تقریبا تا حالا کسی به مشکل جدی نخورده
   خود من تا حالا بالای 30 بار ویدراو و دپوزیت ازش داشتم . تو هیچ کودوم به مشکل نخوردم
   شاید این وسط یه چیزی درست نیست
   تنها ایرادشون پشتیبانی ضعیفشون است
   ولی اخر سر جواب میدن

 2. محمد حسنی

  سلام..ضمن عرض ادب و احترام و با تشکر از خدمات مفید و بارزشتون‌در جهت منفعت هرچه بیشتر کاربران علاقمند خواستم به اطلاعات شما تجربه خودم‌رو اضافه کنم که تقریبا از اواخر ژانویه و باتوضیه ای در وبگردی پیش امد و باعث اشتباه بزرگ من و عضویت در یوبیت و از همه بدتر واریز ارز دیجیتال و فیات گردید… با احتساب خرید و فروشهایی که کردم و با توجه به تفاوتهای قیمتی که با بازار دارد ضرر قابل توجهی کردم و با وجود درخواست های مکرر و تقریبا دها بار جهت برداشت موجودی ام متاسفانه موفق نشدم.در مقابل اعتراضها و ایمیلهای مکرر به یوتیوپ هدایت شدم و وقتی در انجا پستی گذاشتم‌ در جواب راهنمایی شدم که موجودیم رو به یوبی کد تبدیل کنم و به انها اطلاع دهم بعلاوه ادرسی که مایلم موجودی بیت کوینم‌در ان‌واریز شود تا بصورت رایگان و بدون‌کارمزد موجودی منتقل شوم…این خبط رو کردم و در جواب اومد باید موجودتون به 0.1 BTC برسد تا ان را به ادرسی که خواستید انتقال بدیم.. که من دیگه جرات نکردم و هنوزم نمیدونم چه شده و خواهد شد…

  1. سلام
   من خیلی با یوبیت کار کردم
   تا حالا باهش مشکلی نداشتم
   هم واریز داشتم هم برداشت
   مشکلتون دقیقا چیه
   بیشتر توضیح بدین شاید توستم کمک کنم

 3. علیرضا.م.م

  درود من هم چند صد DGB و نزدیک 15 دلار Dash واریز کردم ولی چند هفته بعد کیف پول dgb در یوبیت به تعمیرات رفته و ارزش اسمی dgb در انجا کمتر از بازار جهانی است و بیش از 40 روز میگذرد و این قضیه را روی بیش از نیمی از ارزها شاهدم مثل XVG BTG RDD BSV. ولی چون حجم بازار dash در آنجا بالا است روزانه 1000 تا 4000 بیت کوین است کیف پول dash یوبیت فعال است. خدا شکر به یوبیت زیاد پول نبردم. صفحات هم برای مرورگر های اندروید بهینه نیست و بار زیادی به باتری و پردازنده وارد میکند.
  چند Btg داشتم چون کیف پول به قول خودشان در حال تعمیرات است و بیش از 4 ماه گذشت و تعمیر نشد مجبور شدم به ارزهای پایه مثل بیت و اتر و دوچ تبدیل کنم با 30 تا 40 دصد بهای جهانی آن فروختم. نکته بد دیگرش کارمزد ها خرید و فروش به ارز های پایه برداشته میشود. در حالی که در بیشتر صرافی ها از ارز دریافتی در معامله باید کارمزد گرفت مثلا برای جفت ارز Dash/Btc خریدار dash کارمزد پرداختیش dash است .
  اگر ارزی دارید که کیف پولش هنوز فعال است و نزدیک بهای جهانی آن است به ارزهای پایه ای که btc eth doge wav و روبل و تتر است تبدیل کنید و بین آنها مبادله کنید یا سرمایه اتان را بیرون ببرید. نزدیک 20 دلار بردم الان 15دلار شده اونهم با تعدادی معامله سود دار که داشتم. بیشتر به خاطر از کار انداختن کیف پول dgb که مقدار ریادی بود و الن افت ده ها درصدی نسبت به بازار جهانی دارد.
  شاید نویسنده با ف. شکن وارد میشود یا با همین ارزهایی که کلیدی و پایه ای آن که wallet فعال دارد معامله میکند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید