تبریز پی

توصیه های مهم

توصیه های مهم ارزهای دیجیتال

توصیه های مهم ارزهای دیجیتال

با توجه به اینکه بازار ارزهای دیجیتال در اول راه قرار دارد و هنوز پشتوانه کافی و خوبی ندارد و ممکن است هر لحظه هر اتفاقی بیافتد سعی کنید برای کاهش اتفاقات ناگوار مراحل زیر را رایت کنید .

چند تا توصیه مهم

توصیه اول

 

اگر اهل ترید نیستید سعی کنید سکه ها تون را در کیف پول نگه دارید به جای صرافی

توصیه دوم

موارد امنیتی را که میتوانید فعال کنید را حتما فعال کنید ( مثل تایید هویت دو مرحله ای گوگل – رمز دوم – تایید ایمیل – اس ام اس – و ….)

توصیه سوم

 در سایت های خارجی تا جای که میتوانید تایید هویت نکنید . چون به علت قوانین ایلات متحده و بعضی وقت ها سود جوی های این سایت ها کاربران زیادی به مشکل خوردن و به خاطر ایرانی بودن پولشان پریده است . ولی اگر شما تایید هویت نکنید  میتوانید شخص دیگری که در خارج از کشور و پاس خارجی دارد را به عنوان صاحب حساب معرفی کنید تا پول های بلوکه شده را خارج کنید.

توصیه چهارم

همیشه از لپ تاپ یا تبلت و یا گوشی که به حسابهاتون وارد میشد استفاده دیگه ای نکنید . چون انواع بد افزار و ویروس های زیادی در اینترنت موجود است و با باز کردن یک سایت ناشناس به راحتی سیستم شما را الوده میکند و دست هکرها را برای سرقت اطلاعات حسابهایتان باز میگذارد.

توصیه پنجم

حتما از انتی ویروس معتبر استفاده کنید ( برای خرید آنتی ویروس اورجینال کلیک کنید )

توصیه ششم

سایت های که تایید دو مرحله ای گوگل ( google authenticator )  را دارند را فعال کنید . این برنامه تایید گوگل هم برای ایفون و هم برای اندروید موجود است و راحت میتوانید با نصب برنامه از آن استفاده کنید.

توصیه هفتم

سعی کنید از ایمیل معتبری مثل جیمل استفاده کنید و همچنین در خود جیمیل تایید تلفن همراه و اس م اس را فعال کنید ( اس ام اس برای ایران باز است ).

توصیه هشتم

برای ترید برنامه ریزی کنید و هدف خود را مشخص کنید که کوتاه مدت ، میان مدت ، بلند مدت . و طبق تحلیهاتون خرید و فروش انجام بدید و توجه هایی به نواسانات اگر هدفتون میان مدت و بلند مدت است نکنید.

توصیه نهم

 مراقب سکه های اسکم باشید ( سکه های که وارد بازار میشوند ولی سکه معتبری نیستند و بعد از جمع اوری پول از مردم یهویی گم میشوند و سرمایه شما به باد میرود)

توصیه دهم

در بعضی از سایتها سیستمی به نام پانزی رایج است . یعنی بعضی از افراد در این سایت ها الکی یه سکه را بالا یا پایین میکننند تا شما را تحریک به خرید یا فروش بکنند که در اینصورت شما به خاطر بالا و پایین های غیر واقعی سرمایه شما از دست خواهد رفت

توصیه یازدهم

اگر تازه کار هستید حتما مطالعه کنید و بعد وارد بازار شوید و از سایت تبریز پی  و افراد با تجربه کمک بگیرد.

 

توصیه دوازدهم و مهمترین توصیه

سعی کنید سرمایه ای را وارد این کار کنید که خدای نکرده از بین رفت تو زندگی دچار مشکل جدی نشوید

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید