تبریز پی

پیش بینی سقوط قیمت بیت کوین

پیش‌بینی نووگراتز مبنی بر سقوط بیت‌کوین: سرمایه‌گذاری‌ام را به تاخیر می‌اندازم

نووگراتز برآورد کرده است که قیمت بیت کوین به مرز ۸۰۰۰ دلاری افت پیدا میکند. مایکل نووگراتز میلیاردر و حامی بیت کوین، همواره به قدرت ارزهای دیجیتال ایمان دارد و هرگز این موضوع را پنهان نکرده است. نظر به اینکه اعلام کرده قصد دارد ۵۰۰ میلیون دلار در این زمینه سرمایه‌گذاری کند.

مایکل نوگراتز، «گورو»ی صندوق های پوشش ریسک است. همچنین، پیش بینی هایی که درباره قیمت بیت کوین ارائه میدهد، معرف حضور همگان است و او به ارائه پیش بینی هایی در این باره معروف شده است.

به عنوان مثال، او در اکتبر ۲۰۱۷ پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین تا پیش از ماه آوریل سال آینده به ۱۰،۰۰۰ دلار خواهد رسید. ماه گذشته قیمت بیت کوین ۵ رقمی شد. پیش بینی بعدی او این است که تا پایان سال ۲۰۱۸ قیمت این ارز به ۵۰،۰۰۰ دلار میرسد.

نووگراتز برای اولین بار بیت کوین را به ارزش حدود ۵۰ دلار و اتریوم را به ارزش ۳۰ سنت خریداری کرد. او در سال جاری از راه سرمایه گذاری این دو ارز دیجیتال، ۲۵۰ میلیون دلار درآمد داشته و بخشی از این سهام را رقیق کرده است.

نووگراتز علی رغم اینکه طرفدار سرسخت ارزهای دیجیتال است، درباره بحث همیشگی حباب اظهار نظر کرده است. او اخیرا گفته است که حتی اگر این حباب اقتصادی منفجر شود، همچنان میتوان روی بیت کوین سرمایه گذاری کرد. این یکی از اهداف صندوق جدید او نیز بود. در ابتدا، قرار بود این صندوق در ماه دسامبر راه اندازی شود، اما نووگراتز برنامه های خود را متوقف کرد تا وضعیت را دوباره ارزیابی کند.

علاوه بر این، پیش بینی‌های اخیر او نسبت به قبل بسیار متفاوت ترند. در حال حاضر، نووگراتز پیش بینی کرده است که کاهش قیمت بیت کوین ادامه دار خواهد بود. قیمت این ارز به حدود ۸۰۰۰ دلار افت کرده و در نهایت قیمت آن بین ۱۰،۰۰۰ دلار تا ۱۶،۰۰۰ دلار تثبیت میشود.

یک سوال؛ از این سرمایه گذار میلیاردر چه درسی میتوان گرفت؟ اکثر طرفداران ارزهای دیجیتال شاهد تغییرات اخیر این حوزه بوده اند. با وجود تمام اینها، لازم است هوشمندانه عمل کنید و تمام سرمایه خود را روی ارزی مثل بیت کوین نگذارید که در وضعیت فعلی ممکن است دستخوش نوسانات یا تغییرات شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید