تبریز پی

تحریم ایران بیترکس

کره شمالی،‌ایران،‌کریمه،‌سوریه،‌و کوبا به‌صورت رسمی در لیست تحریم بیترکس!

تریدرهای روسی نگران این بودند که همزمان با تصویب مقررات جدید بیترکس، امکان دسترسی به حساب کاربری‌شان مسدود شود. این‌طور که به نظر می‌رسد، این نگرانی در روسیه آرام گرفته است…

مناطق محدود

امریکا ایران تحریم ارزهای دیجیتال

ماه گذشته، صرافی بیترکس واقع در لاس وگاس، یک اطلاعیه جدید پیرامون مقررات آتی منتشر نمود، که از تاریخ نهم مارس اجرا خواهند شد.

طبق مقررات مذکور؛ امکان دسترسی به خدمات تریدینگ بیترکس برای شهروندان و ساکنان تمام سرزمین‌های تحت تحریم آمریکا، مسدود خواهد شد. (اعم از ایالات، کشورها، مناطق و نواحی)

کاربران روسی، با انتشار این خبر نگران این بودند که مبادا تحریم هایی که از سال ۲۰۱۴ علیه روسیه برقرار شده‌اند، منجر به قطع دسترسی آن‌ها از بیترکس شود. البته، به نظر می‌رسد که تریدرهای متعددی با پشتیبانی این صرافی تماس داشته‌اند و به آنها اطمینان داده شده که مقررات جدید بیترکس منجر به مسدودسازی کاربران در مناطق تحت «تحریم اقتصادی» نخواهد شد.

شرایط جدید صرافی بیترکس دسترسی کاربران کره شمالی، ایران، شبه جزیره کریمه، سوریه، و کوبا را به طور کامل قطع می‌کند. علاوه بر آن، دسترسی به پلتفرم تجاری بیترکس برای کسانی که تحت حکم خاصی از سوی آمریکا تحریم شده باشند نیز ممنوع خواهد بود.

یک ابزار

بیترکس
بیترکس

گویی مقررات، به ابزاری تبدیل شده که دستگاه های دولتی آمریکا از آن برای اجرا سیاست های واقع گرایانه استفاده می‌کنند.

سال گذشته، در تاریخ ۱۲ اکتبر ۲۰۱۷، بیترکس بدون هیچگونه اعلامیه‌ یا هشداری، حساب‌های ایرانی را بلوکه کرد.

صرافی بیترکس در پشتیبانی و پاسخ‌گویی به کاربران ایرانی،کوتاهی میکند و بیشتر وقتها جواب درستی نمیدهد که این امر باعث شده است ایرانیان نتوانند پول‌های بلوکه شده خود را از صرافی خارج کنند.

در خصوص بروز روز افزون اهداف امپریالیستی آمریکا و تاثیر آن بر مقرراتی که در حوزه ارزهای دیجیتال مطرح میشوند، ابراز تاسف و ناراحتی فقط از دست ما بر میاد.

این افراد قصد سوءاستفاده از سیالیت بیت کوین را دارند. آن‌ها می‌خواهند نیاز مردم را در سرتاسر دنیا تحت کنترل بگیرند، تا به مقاصد و اهداف سیاسی‌شان دست پیدا کنند.

هدف بیت کوین و بلاک‌چین این نیست. این مقاصد برخلاف ماهیت سیستم ارزهای دیجیتال هستند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید