تبریز پی

خرید و فروش

برای سرمایه گذاری روی آلتکوین ها، چه چیزهایی را باید در نظر داشت؟

وی در مجموعه ای از توئیت ها به هدف به اشتراک گذاری عقاید و نظراتش درباره ارزهای دیجیتالی و اینکه وی چطور ارزیابی می کند که کدامیک از آلتکوین‌ها ارزش سرمایه گذاری دارد، می‌گوید:

«بسیاری از ارزهای دیجیتالی برای اینکه خود را از جمع آلتکوین‌ها متمایز کنند، وعده های مشکوکی می دهند که چرند و توخالی است. » وی می افزاید:

«خیلی از سکه‌ها به دنبال این هستند که راهکاری برای یک مشکل باشند یا اینکه فقط ابتکار کافی همراه نمی‌آورند»

مطابق نظر کوین مارکت کپ (coinmarketCap.com) از تقریبا هفتصد ارز جایگزین در دنیای موجود، تنها تعداد معدودی مورد استفاده عموم هستند. یک نظر این است که خیلی از آنها در وهله اول برای شکست خوردن ساخته شده اند.

مدیرعامل لیسک (Lisk)، مکس کوردک (Max Kordek)، در یک پست اظهار داشته بود که بزرگترین مشکل خیلی از این خالقین ارزهای دیجیتالی این است که برای حل همه مشکلات به یکباره و تلاش برای پیاده کردن ده ها امکانات مختلف، فراموش می کنند که حتی پروژه‌های با جاه طلبی بزرگ مشکلاتی دارند. نسبت عدم موفقیت برای راه اندازان حدود 90 درصد است و احتمالا در صنعت بلاک چین این عدد بزرگتر باشد.

بازار خطرناک

وی می گوید که ایجاد یک موسسه و بنیاد برای یک محصول خوب زمان می برد، بعد انتظار می رود که طراحی براساس تجربه صدها و هزاران کاربر از محصول انجام شود.

برای اینکه بازار آلتکوین ها خطرناک و بسیار رقابتی محسوب شود، دلایلی چند وجود دارد، با این حال، این بازار به روش خاصی سودآور است. اضافه کردن چند امکان و ابزار جدید، یک سکه را موفق می سازد و می تواند سود کلان بکند، اما همانقدر هم ریسک وجود دارد.

لی، که هنوز جوان است و دنبال چیز نویدبخشی می گردد، برخی از امکاناتی که وی در سکه ها به دنبال آن می گردد و یا ارزیابی خود را بیان می کند.

این معیارها شامل ابتکار، برنامه نویسان دارای سررشته، بازاریابی صادقانه و انگیزه بخشی منصفانه است. وی می افزاد که ارزهایی مانند اتریوم، مونرو، آگور، زی کش و دیکرد (Decred)، ابتکارات زیادی آوردند و تلاش می کنند کارهای جالبی برای پیشبرد این ابتکار انجام دهند.

یک تیم قوی لازم است

چارلز لی برخی از تیم های قوی را ذکر می کند مانند اتریوم، مونرو و دیکرد، وی می گوید«بدون یک تیم قوی، شانس کمی وجود دارد که یک سکه بتواند در دراز مدت موفق باشد. بنابراین وقتی می بینم که تیم ها منابع را صرف بازاریابی می کنند تا فن آوری، متوجه می شوم که اولویتهای آنها در جای غلطی قرار دارد.»

وی می گوید از استخراج های پیشینی یا premine  و نیز تجیمع سرمایه خود را دور نگاه می دارد زیرا به برنامه نویسان زیادی پاداش می دهد و خیلی از جزوه ها پر از اصطلاحات فنی هستند که هیچ معنایی ندارند و فقط برای فریب خواننده هستند.

وی بدون ذکر لایتکوین، از بیت کوین، مونرو و دیکرد به عنوان رده بالاترین ارزهای دیجیتالی نام می برد. وی ذکر کرد که دیکرد یک سال برای کدنویسی برای بهبود توافقات و سیستم ادارای اش وقت صرف کرد و مونرو نیز یک سال برای کیف پول با واسطه گرافیکی که قبلا آن را نداشت. اتریوم هم به آنها نزدیک است اما تصمیم برای انشعاب سخت و برگشت به وعده تراکنش های غیرقابل سانسور واقعا به آن ضرر می زند.

به گفته وی، اگر شما قصد خیری داشته باشد، با کار سخت نهایتا موفق خواهید شد. در غیر این صورت، در عوض سعی خواهید کرد با یک بازاریابی خیالی مردم را فریب دهیددیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به تبریز پی نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود. چون بازار ارزهای دیجیتال بیشتر مواقع غیر قابل پیش بینی است

دیدگاه‌ خود را بنویسید