تبریز پی

آموزش استفاده از کیف پول آفلاین الکترونیوم + ویدیو

آموزش استفاده از کیف پول آفلاین الکترونیوم + ویدیو

یادمه اولین باری که میخواستم الکترونیوم ماین کنم و کیف پول درست حسابی براش نبود رفتم و اینترنت را زیر و رو کردم و اخر سر یک ویدیو  پیدا کردم که توش اموزش داده بود . خدا را شکر بعد از چند روز سعی خطا تونستم ازش استفاده کنم

این ویدیو را برای دوستان ترجمه کردم . البته توی ترجمعه ایراداتی هست که به بزرگی خودتون ببخشید.

انشالله در ویدو های بعدی بهتر اموزش میدم

هر سوالی هم بود تو کامنتها بپرسید تا جواب بگیرید. و اینکه بعدا سایر دوستان نیز بتونن استفاده کنند.

کیفیت ویدیو hd قرار دادم ولی بسته به سرعت اینترنت خودتون میتونید با  کیفیت های پایین نیز مشاهده کنید.

یه توضیح مختصر بدم که برای ماین و استخراج سکه الکترونیوم میتونید به این پست مراجعه کنید و انواع روشها توضیح داده شده است

برای انتقال و خرج کردن و یا دریافت سکه میتونید از این ویدو اموزشی استفاده کنید.

فعلا تنها صرافی که الکترونیوم توش معامله و ترید میشه صرافی کریپتوپیا  است که از لینک زیر عضوش بشید و  الکترونیوم هاتون را به اونجا انتقال بدید.

دوستانی هم که مایل به فروش درامد های ماینیگ خودشون از قبیل الکترونیوم هست میتونن از طریق تماس با ما ، با ما در ارتباط باشند. سکه های خود را به قیمت مناسب به ما بفروشند.

دو نقطه عرض کنم خدمتتان

1– خوبی الکترونیم اینه که هم با cpu  و هم با  کارت گرافیک قابل ماین هست و بسته به قدرت دستگاهتون میتونید ازش استفاده کنید. و اگر در یک گوشه از خونتون یه کامپیوتر قدیمی دارید میتونید الکترونیوم ماین کنید . فقط این نقطه را در نظر بگیرید که برای قطعات ضعیف اگر برق مجانی نداشته باشید صرفه اقتصادی نداره.

2- صرافی کریپتوپیا را نمیتونید مستقیما به ماینیگ تعریف کنید . پس اول باید سکه هاتون از طریق ماینیگ به کیف پول  و سپس به صرافی کریپتو پیا منتقل کنید.

 

2 دیدگاه دربارهٔ «آموزش استفاده از کیف پول آفلاین الکترونیوم + ویدیو»

دیدگاه‌ خود را بنویسید