تبریز پی

ico

USA-ICO

قانون جدید امریکا درباره ICOها

توجه به این موضوع که اپراتورهای ICO بدون توجه به قوانین امنیتی وضع شده دولت آمریکا عمل می نمایند و می توانند درعملیات های تروریستی استفاده شوند، باعث شده که قانون گذاران مانند سناتور راون وایدن خواستار وضع قوانینی برای کنترل ICO ها گردند.  

قانون جدید امریکا درباره ICOها ادامه مطلب »

ico ای سی او pm7

pm7 کلاهبرداری بیش نیست

⭕️همیشه بشر به دنبال کسب سود بوده و خیلی هم طبیعیِ ولی کسب سود بدون تلاش اسمش کلاهبرداریه و وقتی شنیدید جایی میتونه پولتون رو یه شبه چند برابر کنه حتما باید شک کنید. یا اگر تحریک شدید برید یه بار دیگه کارتون پینوکیو رو با دقت ببنید!!

pm7 کلاهبرداری بیش نیست ادامه مطلب »

سکه تلگرام

فاز جدید ارز دیجیتال تلگرام/ ۸۵۰ میلیون دلار سرمایه اولیه جذب شد

امروز سندی به امضای مدیرعامل تلگرام، پاول دورف و تأیید برادرش، نیکولا در سایت رسمی کمیسیون بورس و تبدلات ایالات متحده (SEC) مبنی بر جذب سرمایه برای توسعه بلاک چین TON و پیام‌رسان تلگرام به ثبت رسید. این سهام بهادار با عنوان «توافقنامه خرید برای ارز دیجیتال» امضا شده بود.

فاز جدید ارز دیجیتال تلگرام/ ۸۵۰ میلیون دلار سرمایه اولیه جذب شد ادامه مطلب »

خرید و فروش

برای سرمایه گذاری روی آلتکوین ها، چه چیزهایی را باید در نظر داشت؟

وی در مجموعه ای از توئیت ها به هدف به اشتراک گذاری عقاید و نظراتش درباره ارزهای دیجیتالی و اینکه وی چطور ارزیابی می کند که کدامیک از آلتکوین‌ها ارزش سرمایه گذاری دارد، می‌گوید: «بسیاری از ارزهای دیجیتالی برای اینکه خود را از جمع آلتکوین‌ها متمایز کنند، وعده های مشکوکی می دهند که چرند و

برای سرمایه گذاری روی آلتکوین ها، چه چیزهایی را باید در نظر داشت؟ ادامه مطلب »

ton-telegram

عرضه اولیه کلاهبرداری ارز تلگرام

ارز دیجیتال تلگرام و بلاک چینی شدن آن،‌ این روزها سر و صدای زیادی بین کاربران و شبکه های اجتماعی به پا کرده است. اما طبق معمول همیشه افراد کلاهبردار از موقعیت ها و مردم ناآگاه برای پر کردن جیبشان استفاده می‌کنند.

عرضه اولیه کلاهبرداری ارز تلگرام ادامه مطلب »

ico

آموزش جامع بررسی ICO ها به زبان ساده

آموزش جامع بررسی ICO ها به زبان ساده ۱- ضرورت مقایسه ICOها مقایسه‌های ICO ها میتواند برای هر دو قشر سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتالی و تیم‌های ICO سودمند باشد. طرف‌های مختلف دلایلی مختلفی را برای اطلاع از چگونگی عملکرد یک ICO در مقایسه با بازار، دارند. برای سرمایه‌گذاران این مسئله می‌تواند: سودمند بودن و برگشت‌پذیری سرمایه در

آموزش جامع بررسی ICO ها به زبان ساده ادامه مطلب »