تبریز پی

بیتکوین

قیمت ، اخبار ، تحلیل ، نمودار ، بررسی ، استخراج و ماینینگ بیت کوین بیت کویین بیتکوین btc bitcoin

سقوط بیت کوین

سقوط مجدد بیت کوین به زیر ۴۰ هزار دلار دومین بار در یک ماه

به گزارش کوین دسک، این دومین مرتبه در یک ماهه اخیر است که قیمت بیت کوین پس از اندکی صعود، به کانال زیر ۴۰,۰۰۰ دلار بازمی‌گردد. بهای بیت کوین در معاملات آسیایی امروز به ۳۸,۶۴۲ دلار نیز رسید. به این ترتیب در شبانه روز گذشته بیت کوین نزدیک به ۸ درصد کاهش قیمت داشته است. اتریوم با ۱۰ درصد کاهش بها […]

سقوط مجدد بیت کوین به زیر ۴۰ هزار دلار دومین بار در یک ماه ادامه مطلب »

کیف پول بیت کوین

کیف پول بیت کوین

با این که کیف پول‌های معمولی پول، کارت‌های بانکی و سایر روش‌های پرداخت را نگهداری می‌کنند، کیف پول بیت کوین کلید خصوصی را نگهداری می‌کند که به مالک آن توانایی دسترسی به آدرس بیت کوین، ارسال و دریافت بیت کوین را خواهد داد. این کیف پول به کاربر اجازه اضافه کردن یا حذف کردن آدرس‌های

کیف پول بیت کوین ادامه مطلب »

کاهش قیمت بیت کوین

کاهش قیمت بیت کوین در پی اخبار منفی از بایننس

  بیست مارس بیت کوین از مرز ۹,۰۰۰ دلار عبور کرد و با یک حمایت قدرتمند در این سطح مواجه شد. این در حالی بود که درست پس از انتشار اخباری از مراحل قانون‌گذاری در ژاپن و مرتبط با صرافی بایننس، طی تنها یک ساعت پانصد دلار افت قیمت متوجه بیت کوین شد.

کاهش قیمت بیت کوین در پی اخبار منفی از بایننس ادامه مطلب »

سلیبریتی بیت کوین

ورود سلبریتی‌ها به دنیای ارزِ دیجیتال!

بیت کوین یکی از رایج ترین کلمات کلیدی این روزها در سراسر جهان است. پول دیجیتالی که ارزش آن در طول یک سال چند صد برابر شد و سود هنگفتی را نصیب دارندگانش کرد و از طرف دیگر افراد بسیار زیادی را به امید کسب درآمد و میلیونر شدن به سمت استفاده از آن کشید.

ورود سلبریتی‌ها به دنیای ارزِ دیجیتال! ادامه مطلب »

سقوط بیت کوین

آیا سقوط اخیر بیت‌کوین طبیعی است؟

هر روز آمار رشد شتابان قیمت در شبکه‌های مجازی و رسانه‌ها منتشر می‌شد. اما از ماه دسامبر تا الان، یعنی در حدود یکماه، قیمت بیت کوین ۵۰ درصد کاهش پیدا کرده است. آیا این طبیعی است؟

آیا سقوط اخیر بیت‌کوین طبیعی است؟ ادامه مطلب »

بیت کوین

قیمت بیت‌کوین به ۵۰ هزار دلار می‌‌رسد

صحبت‌های این مسئول در حالی مطرح می‌شود که قیمت بیت‌کوین طی چند ماه گذشته نوسانات زیادی داشته است. سینگ که فضای ارزهای دیجیتال را طی ۶ سال گذشته بررسی کرده معتقد است این فصل مشترک ارزهای دیجیتال است که ۷۰ تا ۸۰ درصد و حتی بیشتر نوسان داشته باشد. در حال حاضر گمانه‌زنی‌هایی از  وجود حباب

قیمت بیت‌کوین به ۵۰ هزار دلار می‌‌رسد ادامه مطلب »

bitfury-analysis-bitcoin-transactions

روش جدید Bitfury Group برای آنالیز تراکنش های بیت‌کوین

به گزارش تبریز پی و به نقل از سایت The Mrkle، گروه  ربه روشی جدید رسیده که می تواند به تجزیه و تحلیل آدرس های بیت‌کوین بپردازد. اینکه آیا چنین چیزی می تواند به فعالیت های مجرمانه خاتمه دهد یا نه، در آینده مشخص می شود.

روش جدید Bitfury Group برای آنالیز تراکنش های بیت‌کوین ادامه مطلب »

how-many-bitcoins-are-mines

چقدر از کل بیت کوین های جهان، استخراج شده است؟

به گزارش تبریز پی و به نقل از سایت خبری news.bitcoin.com، تا به حال 16.800.000 بیت‌کوین استخراج شده است؛ این یعنی تنها 20 درصد دیگر باقی مانده که استخراج کنندگان بتوانند بدست بیاورند. ساتوشی ناکاموتو پروتکل بیت‌کوین را با راه اندازی کد آن در سال 2009 معرفی کرد؛ در همان زمان، عدد مشخصی برای تعداد

چقدر از کل بیت کوین های جهان، استخراج شده است؟ ادامه مطلب »

مجلس ایران بیت کوین

فرصت یک‌ماهه مجلس به بانک مرکزی برای ارائه گزارش از ارزهای دیجیتال

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بیت‌کوین را به دلیل نبود یک ضابطه قانونی به عنوان مبنایی برای ورود، کار مورد تأیید نمی‌دانیم. محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، با اشاره به بررسی بیت‌کوین در مجلس گفت:

فرصت یک‌ماهه مجلس به بانک مرکزی برای ارائه گزارش از ارزهای دیجیتال ادامه مطلب »

بیت‌کوین‌ اتم

آغاز کار بیت کوین اتم: زیرشاخه‌ای کارامدتر و بهینه‌تر از بیت کوین

اگرچه جذاب‌ترین قسمت بیت‌کوین‌ اتم این است که راه‌حلی برای مشکلات مقیاس‌پذیری بیت‌کوین ارائه می‌دهد؛ ولی نقاط متمایزکننده‌ای هم درمورد آن وجود دارد. شاید یکی‌ از موراد قابل توجه این باشد که بیت‌کوین‌ اتم از یک مدل اجماع ترکیبی استفاده می‌کند: بیت‌کوین‌ اتم دو الگوریتم متفاوت Proof of Work یا (POW)  و Proof of Stake یا (POS)

آغاز کار بیت کوین اتم: زیرشاخه‌ای کارامدتر و بهینه‌تر از بیت کوین ادامه مطلب »